Konstrukce, vývoj a verifikace mechatronických systémů…

Tam, kde jsou standardní řešení nevhodná, nebo nesplňují očekávání zákazníka, nabízíme naše zkušenosti a schopnosti konstruovat, implementovat, integrovat a testovat komplexní mechatronické systémy. Naše produkty vynikají kvalitou, precizností a spolehlivostí. Při řešení využíváme nejmodernějších technologií a stavíme na současných poznatcích v daných oblastech.


Robotika

Věnujeme se vývoji a konstruování průmyslových robotů v aplikacích jako je kontrola kvality produktů, jejich kompletace, měření apod.

Zakázkový vývoj

Našim zákazníkům nabízíme kompletní řešení na míru. Díky úzké spolupráci se zákazníkem jsme schopni naplnit každé očekávání a potřebu.

Počítačové vidění

Vyvíjíme a implementujeme metody zpracování a analýzy obrazových dat pro průmyslovou automatizaci (vizuální inspekce, počítání objektů atd.).

Komplexní řešení

Naše řešení nejsou jen slepencem funkcí. Ve všem co děláme klademe důraz na čistý návrh a bezchybnou funkčnost.

Vestavěné systémy

Realizujeme zakázkový vývoj vestavěných systémů, počínaje návrhem tištěných spojů, přes vlastní software, konče výslednou finalizací a testováním.

Zaměřeno na kvalitu

Máme vysoké požadavky na kvalitu našich produktů; v žádné fázi vývoje nevyužíváme vnějších subdodavatelských zdrojů.

Doporučení našich partnerů

'Se členy RCE týmu jsem pracoval několik let na projektu autonomně řízeného vozidla. Jejich práce se vždy vyznačovala kvalitou a vynikala kreativitou. Nyní zakládají vlastní společnost a já jim s potěšením mohu dát své osobní doporučení.'

Tomáš Ondráček, Ph.D., spoluzakladatel společnosti ARTIN s.r.o.

RCE, try and see…

Přesvědčte se, že jsme schopni vyvíjet vysoce kvalitní řešení v dohodnutých termínech a při dodržení stanoveného rozpočtu. Pracujeme tvrdě a svoji práci si užíváme. Spolupráce s námi je efektivní, profesionální a nadstandardní.

Pozvěte nás do tendru

Hledáte profesionální služby a řešení v oblasti SW/HW pro Váš projekt? Ozvěte se nám!

Navštivte nás

RCE systems s.r.o.
Svatopluka Čecha 1d
Brno, 612 00, Czech Republic